Skip to content
Menu
Menej ako 1 minútaDoba čítania: min.

Tragický koniec nehody v Čeľovciach , 75-ročná spolujazdkyňa skonala po prevoze do nemocnice

10.7.2024 (SITA.sk) – Dopravná nehoda v Čeľovciach (okres Trebišov) mala tragický koniec, 75-ročná spolujazdkyňa skonala po prevoze do nemocnice. Ako informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach Lenka Ivanová, nehoda sa stala v utorok 9. júla, keď 52-ročná vodička viedla vozidlo značky Mazda cez Čeľovce smerom na Nižný Žipov.

Z dosiaľ nezistených príčin prešla do protismeru a vošla do odvodňovacieho kanála, pričom prednou časťou auta narazila do betónového múrika.

„Maloletá spolujazdkyňa (12), ktorá sa vo vozidle viezla, pri dopravnej nehode podľa predbežnej lekárskej správy utrpela zranenia s predpokladanou dobou liečenia sedem až desať dní. Desaťdňovú práceneschopnosť si predbežne vyžiadajú aj zranenia, ktoré pri dopravnej nehode utrpela vodička vozidla,“ uviedla Ivanová. Dodala, že dychová skúška u vodičky prítomnosť alkoholu nepreukázala.

Trebišovská vyšetrovateľka začala trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia a trestný čin ublíženia na zdraví. Príčiny a okolnosti nehody sú predmetom ďalšieho vyšetrovania.

Viac k témam: Dopravná nehoda, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciac, Polícia, Tragická dopravná nehoda
Zdroj: SITA.sk – Tragický koniec nehody v Čeľovciach , 75-ročná spolujazdkyňa skonala po prevoze do nemocnice © SITA Všetky práva vyhradené.

Podporte nás

OZ Televízia Veci Verejné

IBAN: SK76 7500 0000 0040 3272 1492